Про рішення

WTM Cloud - SaaS версія телематичного програмного забезпечення WTM, яка розміщується на наших серверах, при цьому користувачам надається повний доступ до адміністрування та конфігурації власних об'єктів спостереження і користувачів.
За регулярну плату за доступ, наша компанія повністю бере на себе адміністрування баз даних, забезпечення безпеки інформації, що зберігається. Використання WTM Cloud дозволяє знизити початкові витрати на роботу з системою WTM - Вам не потрібно купувати або орендувати окремий сервер, немає необхідності наймати системного адміністратора або DevOps.
WTM Cloud регулярно оновлюється, релізи програмного забезпечення надаються всім користувачам безкоштовно. Ми намагаємося публікувати оновлення програмного забезпечення щомісяця.
WTM Cloud - швидкий старт для Вашого бізнесу у сфері GPS моніторингу транспорту: кожен інтегратор протягом двох робочих днів отримує окремий проект з персональним субдоменом - yourname.wtm.ua або yorname.yourdomain. За окремою домовленістю інтерфейс може бути брендований під кожного клієнта.


WTM має надфункціональну панель адміністрування, що дозволяє здійснювати найбільш гнучкі настройки системи. Налаштування стосуються не тільки простого розмежування прав користувачів в розрізі доступу до об'єктів спостереження, а й до різних функціональних розділів, наприклад геозонам або повідомленням. Адміністратор системи може самостійно створювати, змінювати та видаляти всі сутності, доступні в системі, здійснювати тонкі настройки самих об'єктів спостереження. В системі доступний вбудований чат, який дозволяє надавати оперативну допомогу користувачам системи. Абсолютно всі дії в системі логуються, будь-яка дія будь-якого користувача може бути виявлена для запобігання суперечливих ситуацій.

Ми використовуємо тільки ліцензійне або вільне для використання картографічне забезпечення. За замовчуванням в системі WTM доступні карти OpenStreetMap, з доступними стандартною, дорожньою та супутниковою візуалізацією. Карти Google або Bing, які є платними і не можуть безкоштовно використовуватися в системах моніторингу транспорту, ми можемо підключати за додаткову плату. Також в систему можуть бути довантажені будь-які інші карти розміщені на сторонньому сервері або ті, які храняться локально. Карта OpenStreetMap дозволяє отримувати інформацію щодо місцезнаходження з точністю до назви вулиці та номера будинку у великих містах. Є досвід регулярного завантаження супутникових знімків полів для аграрного бізнесу.

Ми прагнули зробити найбільш зручний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, що не вимагає спеціалізованих знань і навичок роботи з комп'ютером. WTM працює через будь-який інтернет-браузер з будь-якого пристрою, де є інтернет-з'єднання. Інтерфейс має адаптивну мобільну версію і працює скрізь - на стаціонарних комп'ютерах, ноутбуках, планшетах, смартфонах. Кожен користувач може вибрати зручну для себе мову інтерфейсу - на сьогоднішній день це українська, англійська та російська мови. При необхідності нові мови додаються протягом 1 тижня. Для входу в інтерфейс кожному користувачеві надається логін і пароль. Для компаній з підвищеними вимогами безпеки можлива дворівнева авторизація, з підтвердженням через e-mail.


Система WTM дозволяє відстежувати дані в повноцінному режимі онлайн. Періодичність оновлення залежить від налаштувань GPS трекерів. WTM забезпечує максимально оперативне отримання даних від об'єктів спостереження - між фіксацією даних і їх відображенням в інтерфейсі проходить не більше 10-15 секунд. Крім інформації про поточне місцезнаходження WTM забезпечує доступ до інформації щодо запалювання, швидкості, рівні GSM, кількості супутників, точному поточного адресу, стан усіх підключених додаткових датчиків.

У будь-який момент ви можете переглянути деталі за попередній відрізок часу - в системі доступні всі дані як по історії переміщення, так і по всіх додаткових датчиків. Є можливість вибрати як встановлені тимчасові періоди і часові діапазони, так і задати довільні. Дані про всі об'єкти моніторингу в продукті WTM Cloud зберігаються 3 календарних місяці. Опціонально цей період можна розширити до 12 місяців. У WTM Server періодичність зберігання даних визначає клієнт самостійно. Історія по об'єкту доступна як в режимі карти, так і в табличному вигляді для перегляду докладного журналу даних.

Ви можете сформувати різноманітні звіти по окремому автомобілю або по довільній групі. В системі є перелік стандартних форм звітів, які можуть бути сформовані прямо в інтерфейсі, або збережені в форматі PDF або XLS. Також прямо з інтерфейсу будь-який звіт можна відправити на e-mail. Залежно від потреб клієнта звіти можуть бути модифіковані в розрізі різноманітних даних - по руху, по стоянках / простоях, пов'язаних з порушеннями, по геозонам, по пальному - заправкам та зливам і т.д. В системі є модуль автоматичного створення звітів, коли на пошту клієнта приходять потрібні форми звітів із заданою періодичністю.

По кожному об'єкту спостереження або групі об'єктів, можуть бути настроєні оперативні повідомлення, які бувають трьох типів - інформаційні, попереджуючі чи тривожні. Повідомлення надходять негайно прямо в інтерфейс програмного забезпечення або відправляються на e-mail всім заданим адресатам. Повідомлення налаштовуються по будь-яким подіям, які виникають в ПО - пропажа сигналу, перевищення швидкості, натискання тривожної кнопки, відхилення від маршруту або вихід з контрольної зони та безліч інших.

Програмне забезпечення WTM підтримує найрізноманітніші апаратні системи обліку та контролю пального. Залежно від типу встановленого обладнання в програмному забезпеченні доступна інформація про рівень пального в баку, всіх заправках та зливах, витраті пального за нормою витрати (літри на годину або літри на 100 км) та знімаються з проточних витратомірів пального або CAN-шини транспортних засобів. В ПО WTM ведеться оперативний онлайн контроль відхилення від планових довідкових показників - в ПО вноситься норма витрати на холостому ході та в русі, в літній або зимовий час, витрата в місті та за містом, а також можливе внесення поправочних коефіцієнтів. Є можливість організації наскрізного обліку та контролю пального на підприємстві, включаючи контроль видачі пального за картками на стаціонарних АЗС або мобільних паливозаправниках.

Будь-яка інформація, передана з GPS трекерів та додаткових датчиків може бути відображена у вигляді графіків. Користувач ПО WTM має можливість одночасно працювати з декількома графіками по декільком автомобілям, аналізувати інформацію за рівнем пального, оборотам двигуна, температурним режимам для рефрижераторів, швидкості, рівню зовнішнього живлення. Графіки доступні як в розрізі часу, так і в розрізі пробігу для різного типу транспорту. Користувач може налаштувати для себе висновок на графіки максимальних, мінімальних або усереднених значень за 1 хвилину.

Залежно від ролі користувачів і їх прав, в системі WTM доступна проста і при цьому функціональна підсистема геозон. Геозони можуть бути будь-яких типів - точечних (контрольні точки), лінійних (маршрути) або майданних (території), які можуть групуватися в одну загальну геозону. В залежності від специфіки бізнесу можна формувати встановлені типи геозон - наприклад, поля, зупинки, АЗС і будь-які інші. Геозони мають безліч атрибутів, які використовуються для аналітик в якості додаткової інформації. Гезони можуть створюватися як вручну, так і на підставі треків руху транспорту за певний період.

Модуль маршрутів є першим кроком до модуля логістики, над яким зараз ведеться робота. Маршрут може створюватися на базі набору геозон (контрольних точок) для подальшого порівняння планового маршруту з фактичним. Підсистема маршрутів дозволяє призначати водіїв на транспортні засоби, а їх - в свою чергу - призначати на певні маршрути. Відразу ж з цього модуля можлива оперативна відправка сформованих маршрутів на планшет або смартфон водієві. Модуль маршрутів найбільш актуальний для пасажирських перевізників, аграрних компаній, а також компаній з доставки товару.Дивіться також: