Про рішення

WTM CITY - спеціалізована версія продукту, призначена для роботи з міським транспортом. Додатково до основних можливостей продукту WTM користувачам доступні наступні функції:
Для пасажирського транспорту:

  • створення маршрутів - на підставі треків руху громадського транспорту або паспортів маршруту.
  • створення розкладів руху - індивідуально для будь-якого тимчасового інтервалу, дня тижня, маршруту.
  • призначення водіїв на транспортні засоби - гнучкий розподіл водіїв між транспортними засобами по кожному дню.
  • прив'язка транспортних засобів до маршрутів - гнучкий розподіл транспорту між маршрутами по кожному дню.
  • інтеграція з системою SMARTBUS - відправка на планшет системи SMARTBUS нарядів, із зазначенням маршруту, розкладу руху та часу роботи. У цьому випадку робота в системі SMARTBUS починається автоматично без участі водія.

В залежності від специфіки міста в системі WTM можуть працювати і міські, і приватні перевізники - кожен перевізник може мати доступ тільки до своїх транспортних засобів, а міська влада - доступ до усіх.
Завдяки сервісу наших партнерів компанії EasyWay, всім жителям та гостям міста доступна інформація про поточне місцезнаходження пасажирського транспорту, яка допоможе якісно скласти маршрут і зорієнтувати про час приїзду наступного транспортного засобу на зупинку.
Система WTM може бути інтегрована з розумними зупинками в місті, коли на електронні табло на зупинках в реальному часі надходить інформація про прогнозований час прибуття транспорту. Найближчим часом планується інтеграція з системами електронного квитка.
Для комунального транспорту реалізовані аналогічні функції з призначення завдань, а також спеціалізовані звіти в програмному забезпеченні в залежності від призначення технологічного транспорту:

  • збиральної та снігоприбиральної техніки
  • сміттєвозів з підрахунком вивезених контейнерів
  • будь-яких служб реагування

Для міст, які є прихильниками відкритих даних, в складі WTM розроблений модуль Відкритих реєстрів, який надає жителям міста інформацію про усю комунальну техніку, яка є у власності міста, з можливістю переглянути її поточне місце розташування. Ми ведемо роботу над розширенням переліку реєстрів, найближчим часом будуть доступні реєстри міської нерухомості та земельного банку.
Система WTM та галузеве рішення WTM City може служити основою для побудови єдиного міського диспетчерського центру.

Дивіться також: