Про рішення

WTM AGRO - спеціалізована версія продукту, призначена для аграрного бізнесу, який має окрему специфіку та кардинально відрізняється від будь-яких інших з точки зору систем GPS моніторингу.
Аграрний бізнес починається з картографії - в систему WTM AGRO ви можете внести (нанести або імпортувати) усі власні об'єкти - поля, елеватори, склади, нафтобази та т.д. По кожному полю вноситься інформація щодо культур. Таким чином вам буде доступна повна статистика про усю техніку та роботу проведену в кожному конкретному полі за певний період.
Аграрний бізнес відрізняється широким переліком різноманітної техніки - тракторів, комбайнів, обприскувачів, причіпних пристроїв, вантажних та легкових автомобілів.
В залежності від типу транспорту в системі WTM AGRO присутні спеціалізовані звіти:

  • для тракторів - інформація щодо обробленої площі, середньої швидкості, простоях, тракториста, який керував в будь-якому проміжку часу, а також причіпному обладнанні, яке використовувалося при роботі
  • для комбайнів - додаткова інформація про рівень наповненості бункера та ідентифікації вивантаження - кому та коли було здійснено вивантаження. Існує можливість здійснювати фотознімки подій для мінімізації фактів крадіжки, які будуть доступні прямо в системі
  • для вантажних автомобілів існує система фіксації позапланових зупинок щоб запобігти крадіжку в процесі доставки від поля до елеватора. На елеваторі можлива інтеграція з системами зважування для здійснення наскрізного контролю доставки зерна з моменту прибирання до елеватора

В рамках модуля WTM AGRO існує можливість також організувати систему наскрізного обліку пального - починаючи від контролю стаціонарних заправних комплексів з урахуванням видачі пального за картками, контролю доставки пального на поля мобільними топливозаправщиками, закінчуючи видачею пального на техніку з подальшим урахуванням реально витраченого пального.
Система WTM AGRO допомагає планувати технологічні операції. Інтеграція з рішенням METEOTREK дозволяє уповноваженим службам планувати роботу в полях виходячи з короткострокового прогнозу для кожної конкретної локації в залежності від потепління або похолодання що наближається, наявності або відсутності опадів.
Модуль формування нарядів дозволяє спланувати технологічні операції для кожної одиниці техніки: в інтерфейсі ви просто прив'язуєте до техніки водія, тип операції, фаркоп і призначаєте його на необхідне поле. Завдяки інтеграції з системою SmartAgroDriver, Ви відправляєте їх прямо на планшет і надалі отримуєте можливість порівнювати фактичні показники з плановими. Система SmartAgroDriver, в свою чергу, також може синхронізуватися з модулем WTM AGRO для вивантаження на планшет механізаторові історії обробки поля та картографії.
Система WTM AGRO дозволяє здійснювати двосторонню інтеграцію з будь-якими існуючими системами - імпортувати картографію, карти вегетації, довантажувати супутникові знімки та фотографії, зроблені дронамі. Дані зібрані в системі WTM в свою чергу, можуть бути вивантажені в будь-яку облікову систему - SAP, 1С та ін.

Дивіться також: