Поповнення лінійки інтегрованих пристроїв

Лінійка інтегрованих з WTM пристроїв поповнилася виробами від ТМ Beacon. Цей продукт зроблено, сертифіковано та запатентовано в Україні.

Об’єднання з нашою системою WTM пройшло успішно для виробів, що потрапили до нас - Beacon Car (пристрій для заряду персональних приладів в автомобілях), Beacon Pocket (powerbank) та  Beacon Kit-V.

Найбільшу зацікавленість у нас визвав пристрій Beacon Kit-V, в першу чергу завдяки потенціалу автономної роботи, при його тестуванні було поставлено на нього досить жорсткі налаштування: ніякого сну, відправка даних на сервер кожні 20 секунд цілодобово, нас цікавило скільки часу пристрій пропрацює до повного розряду батареї в 10000 mAh. На малюнку знизу видно що час автономної роботи склав 8 діб 8 годин та 36 хвилин, вражаючий результат.

Що стосується треку, вигляд доволі якісний,  тому що пристрій не має проблеми холодного старту, так як налаштований постійно надсилати координати на сервер.

Загалом цей продукт цікавий своєю унікальною нішею, універсальністю прошивки пристроїв, простотою налаштування та продуманістю деталей.