Яка вартість рішення?
Вартість продукту WTM залежить від багатьох факторів - в першу чергу від вибору архітектури системи - WTM Cloud або WTM Server.
WTM Cloud має на увазі регулярну оплату за доступ до даних. Вартість залежить від кількості об'єктів спостереження - чим більше об'єктів, тим нижче вартість. Також ціна залежить від тих модулів, які необхідні для роботи.
WTM Server - разове придбання системи, що включає інсталяцію, настройку програмного забезпечення і навчання персоналу. Вартість, як і в випадку з WTM Cloud, залежить від кількості об'єктів і модулів ПО.
Вартість програмного забезпечення WTM є конкурентною на ринку і дає можливість інтеграторам систем GPS моніторингу транспорту заробляти на обслуговуванні своїх корпоративних клієнтів. Надішліть нам запит для отримання комерційної пропозиції.
Скільки буде коштувати доопрацювання під замовлення?
Вартість розробки завжди вираховується індивідуально, залежно від залучених ресурсів. Якщо ми бачимо, що Ваші побажання можуть бути корисні і іншим користувачам системи та підвищать функціонал і привабливість продукту WTM, вони будуть безкоштовними і стануть доступними всім. Якщо ми бачимо, що доопрацювання індивідуальні, або замовник хоче, щоб цей функціонал був доступний ексклюзивно тільки йому, тоді ми розраховуємо вартість виходячи з очікуваного витраченого часу розробників.
Де розміщуються сервери WTM Cloud?
Сервери, на яких розгорнуто рішення WTM Cloud розміщуються в дата-центрах в Європі, які забезпечують 99,9-відсотковий безперебійний доступ до системи. Дата-центри мають усі необхідні сертифікати безпеки та засоби резервного копіювання, які гарантують збереження всіх даних. Існує можливість розміщення сервера локально в Україні або інших країнах при наявності законодавчих вимог.
Чи можна придбати вихідний код програмного забезпечення?
На відміну від багатьох розробників готових продуктів, ми готові розглядати такі варіанти. Замовники отримують доступ до усіх вихідних кодів з докладним описом для самостійних доробок програмного забезпечення. Існує та проміжний спосіб, коли WTM купується як PaaS-рішення - platform-as-a-service, коли замовники використовують ядро системи на нашому сервері, а візуальну оболонку (front-end) розробляють своїми ресурсами.
Які системні вимоги для використання продукту?
Для роботи WTM Cloud особливих характеристик не потрібно. Основна вимога - наявність виходу в Інтернет та використання останніх версій популярних браузерів (Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari). Система якісно працює на будь-яких платформах - Mac, Microsoft, Linux.
Для організації WTM Server необхідні досить серйозні серверні потужності - 8-ядерний процесор, не менше 16 GB оперативної пам'яті, RAID-масив. Специфікацію із вимогами до сервера зазвичай ми підбираємо індивідуально, залежно від завдань клієнта.
Скільки часу дані зберігаються в системі?
За замовчуванням, дані в системі зберігаються 12 місяців. Геодані - 3 місяці. Існує можливість збільшення терміну зберігання за окремою домовленістю.